Skocz do zawartości
LM.plOferty pracySpecjalista wsparcia sprzedaży

Oferta pracy

Jesteśmy największym liderem w Polsce i jednym z czołowych producentów nowoczesnych oraz wysokiej jakości foteli i mebli biurowych w Europie do naszego zespołu w Turku poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista Wsparcia Sprzedaży
Biura Wsparcia Sprzedaży DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontakty telefoniczne i e-mailowe z klientami zewnętrznymi, przedstawicielami handlowymi i biurami obsługi klienta Grupy Flokk,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, dokumentacji przetargowej,
  • Przygotowywanie wycen i dokumentacji dla produktów niestandardowych,
  • Obsługa w zakresie materiałów marketingowych,
  • Wspieranie tworzenia i realizacji programów pro-sprzedażowych i akcji promocyjnych,
  • Obsługa programów ERP pod kątem danych wsadowych oraz przygotowywanie analiz na jego podstawie,
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby realizacji i analizy celów sprzedażowych,
  • Zarządzanie zapasami - magazyn przesyłek ekspresowych,
  • Udział w targach, szkoleniach dla klientów, akademiach sprzedaży,
  • Aktualizacja oferty, cennika w systemie  ERP i PCon.

OCZEKIWANIA:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego B2 – minimum,
  • Dobra znajomość języka angielskiego B2 – mile widziana,
  • Biegła umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Znajomość systemu ERP i PCon  - mile widziana,
  • Umiejętność samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz ich optymalizacja,
  • Komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • Rzetelność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu,
  • Zorientowanie na klienta,
  • Samodzielność, energia i dynamizm w działaniu.

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym zespole i możliwość realizacji ciekawych projektów,
  • Dbałość o wzajemne relacje i przyjazną atmosferę,
  • Program adaptacyjny oraz stałe wsparcie merytoryczne,
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Pakiet socjalny,
  • Preferencyjną ofertę ubezpieczeniową.