Skocz do zawartości
LM.plOferty pracyKoordynator w Fundacji Czeremcha

Oferta pracy

Koordynator w Fundacji Czeremcha

Miejsce pracy: Kolno
Powiat: koniński

Główne zadania i obowiązki:

  • Prowadzenie i koordynowanie dokumentacji pracowniczej, dokumentacji Beneficjentów Fundacji, dokumentacji technicznej
  • Sporządzanie i ewidencjonowanie harmonogramu pracy Pracowników
  • Sporządzanie raportów miesięcznych/tygodniowych z wykonanych zadań
  • Weryfikacja dokumentacji sporządzanej przez Pracowników Fundacji
  • Koordynowanie pracą Pracowników Fundacji
  • Badania potrzeb Beneficjentów i wyznaczanie ścieżek rozwoju
  • Bieżący kontakt z Zarządem Fundacji
  • Wykonywanie innych zadań koniecznych dla prawidłowego funkcjonowania Fundacji

Oczekiwania:

  • wysoki poziom umiejętności organizacyjnych
  • mobilność - prawo jazdy
  • doświadczenie we współpracy z osobami z niepełnosprawnościami
  • mile widziane: wykształcenie - administracja, praca socjalna lub o kierunkach powiązanych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca na pół etatu
  • elastyczny grafik - praca na zmiany, 7 dni w tygodniu
  • uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez Fundację – wycieczki zagraniczne, krajowe, imprezy kulturalne

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres biuro@fundacjaczeremcha.pl,
do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole