Skocz do zawartości
LM.plOferty pracyInżynier Utrzymania Ruchu / Technik serwisu turbin wiatrowych - Elektryk / Mechanik

Oferta pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu / Technik serwisu turbin wiatrowych  - Elektryk   / Mechanik
Miejsce pracy: Konin i okolice

Zadania:

 • Uruchamianie diagnostyka i usuwanie awarii turbin wiatrowych
 • Bieżące utrzymanie - wykonywanie  okresowych  przeglądów i prac konserwacyjnych
 • Przygotowanie dokumentacji i raportów , obsługa sprzętu powierzonego do realizacji zadań

Wymagania:

 • Wykształcenie o kierunku elektrycznym / elektrotechnicznym lub mechanicznym
 • Praktyczna znajomość  zagadnień  z zakresu elektryki / elektrotechniki  lub mechaniki
 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • Otwartość na prace w terenie i związane z nią podróże
 • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości i ogólna sprawnosć fizyczna
 • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

 • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku opartej na miedzynarodowej strukturze
 • Atrakcyjne warunki zatrudnienia obejmujące m.in. dostęp do prywatnej opieki medycznej 
 • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiazań technicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie na adres application-pl@enercon.de aplikacji zawierającej informacje dotyczace oczekiwań finansowych oraznajwcześniejszego terminu dostępności do podjęcia pracy.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Enercon Services Polska Sp.z  o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Enercon Services Polska Sp.z  o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Enercon Services Polska Sp. z  o.o. , 60-595 Poznań, ul. Polska 30.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres jednego miesiąca, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres jednego miesiąca.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem Poznań 60-595, ul. Polska 30  lub naszym Inspektorem Ochrony Danych .

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole