Skocz do zawartości
LM.plOferty pracySpecjalista ds. zakupów tworzyw sztucznych

Oferta pracy

Firma NOWITEX - ECO Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Straszkowie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW TWORZYW SZTUCZNYCH

Opis stanowiska:

  • Wyszukiwanie nowych dostawców tworzyw sztucznych
  • Podtrzymywanie współpracy z dotychczasowymi dostawcami
  • Realizacja celów biznesowych wyznaczonych przez firmę
  • Raportowanie wyników oraz aktualnego przebiegu transakcji
  • Odpowiedzialność za utrzymanie płynności w zakupie towarów i długoterminowej współpracy z klientem, a także dopilnowanie terminowości dostaw
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez firmę
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
  • Wykształcenie związane z Przetwórstwem Tworzyw Sztucznych będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w dziale zakupów lub sprzedaży mile widziane
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Mile widziana znajomość innego jęz. europejskiego lub azjatyckiego:)

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę, premie oraz prowizje od zakupu
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży związanej z recyklingiem
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro@nowitex.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole