Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyKierowca - przedstawiciel

Oferta pracy

Dystrybutor naturalnej wody mineralnej oraz napojów w butelkach szklanych zwrotnych zatrudni
Kierowcę – przedstawiciela

Zadania :

  • obsługa i realizacja zamówień - dostaw dla firm, instytucji, gospodarstw domowych,
  • załadunek oraz rozładunek transporterów na samochód
  • pomoc na magazynie przy odbiorach dostaw

Oczekujemy :

  • prawa jazdy kategorii B lub C,
  • punktualności
  • dyspozycyjności
  • operatywności
  • zaangażowania
  • komunikatywności

Oferujemy :

  • umowę o pracę lub własna działalność gospodarcza,
  • stabilne zatrudnienie (praca przez cały rok)
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • ciekawą pracę pełną wyzwań

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: biuro@avadom.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy, aby nadesłane dokumenty zawierały klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Avadom w Koninie w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole