Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plKategorie ogłoszeńPasze / płody rolne / nawozyMączka Wapienna WKG 0-0,1 mm

Pasze / płody rolne / nawozy

Ogłoszeń: 108

Mączka Wapienna WKG 0-0,1 mm

IP: 185.209.248.61Wyświetleń: 40
region: Inny
Oferuję na sprzedaż mączkę wapienną pylistą o uziarnieniu 0-0,1 mm powstałą w procesie mielenia i suszenia kamienia wapiennego, wydobywaną i produkowaną w przemiałowni Raciszyn. Głównym składnikiem mączki jest węglan wapnia CaCO3 min.95%. Produkt charakteryzuje się niską wilgotnością max.0,2% oraz niską zawartością żelaza i innych metali, barwą od kremowej po białoszarą.
Mączka wapienna może być wykorzystana w rolnictwie do produkcji nawozów granulowanych wapniowych, jako składnik mieszanek paszowych, w budownictwie jako kruszywo do betonu i zapraw, w przemyśle szklarskim, jako wypełniacz w przemyśle chemicznym i ceramicznym oraz jako sorbent do odsiarczania spalin.
Zapraszamy do zakupu, zapewniamy dostawę zamówionych ilości naszym transportem na terenie całego kraju. Produkt sprzedawany jest luzem na cysterny samochodowe zabezpieczające materiał przed zawilgoceniem i zanieczyszczeniem. Oferujemy doradztwo w wyborze optymalnego produktu. Do ceny 130 zł należy dodać 8% VAT oraz koszt transportu zależny od miejsca i terminu dostawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.martus.com.pl oraz pod numerem telefonu: 607 414 814
Galeria
Dane kontaktowe
Dariusz
607414814
Inny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole