Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plKategorie ogłoszeńDomyDom pod miastem, nowoczesna bryła, duża działka, dwa garaże

Domy

Ogłoszeń: 920

Dom pod miastem, nowoczesna bryła, duża działka, dwa garaże

IP: 83.242.114.48Wyświetleń: 162
cena: 980 000 PLN, typ: sprzedaż, pokój/pokoi: 7, region: Konin
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości Posada przy ul. Wyspiańskiego w odległości około 5 minut samochodem od centrum Konina. Nieruchomość położona z dala od miejskiego zgiełku, w spokojnej miejscowości, w sąsiedztwie nowo powstałych i istniejących budynków mieszkalnych oraz terenów niezabudowanych. Duża działka o powierzchni 1906 m2, w kształcie kwadratu, na której posadowiony jest wolnostojący, parterowy budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym oraz garażem dwustanowiskowym w bryle budynku o łącznej powierzchni 277.50 m2. Budynek mieszkalny o nowoczesnej bryle, oddany do użytku w 2006 roku, murowany w technologii tradycyjnej z cegły czerwonej Porotherm 25 cm, mury ocieplone styropianem grubości 10 cm. Elewację budynku stanowi tynk w żółtym odcieniu, fundament pokryty został ozdobną płytką klinkierową. Dach wielospadowy konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką w kolorze ceglanym, rynny i rury PCV, podbitka dachu biała również PCV. Stolarka okienna PCV, w oknach na poziomie parteru zamontowane rolety zewnętrzne w kolorze białym. Nieruchomość uzbrojona w wodę z sieci, studnię głębinową (na potrzeby ogrodu), kanalizację gminną, energię elektryczną, monitoring zewnętrzny oraz centralne ogrzewanie zasilane piecem na gaz ziemny, grzejniki aluminiowe.

Atrakcyjna, ciągle nowoczesna bryła budynku, wyjątkowo przestrzenne wnętrze o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, duża, zagospodarowana działka, dwustanowiskowy garaż, wspaniała lokalizacja i bardzo dobry dojazd do Konina to zaledwie kilka z wielu zalet tej nieruchomości.

Wyszczególnienie pomieszczeń:

-parter: wiatrołap 3.80m2, hall 9.10m2, salon 29.30m2 (możliwość połączenia salonu z kuchnią), kuchnia z jadalnią 32.30m2 (z kuchni wyjście na taras), pokój 10.20m2 (wejście bezpośrednio z wiatrołapu-możliwość prowadzenia działalności), pokój 10.65m2, łazienka 5.90m2, WC 1.50m2, kotłownia 7.00m2, druga kuchnia 27.30m, duży, dwustanowiskowy ...
Galeria
Dane kontaktowe
INVICUS NIERUCHOMOŚCI Hubert Majchrzak
797017799
Chopina 23c
Konin
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole