Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaOdzieżPakiet 165 szt odzieży damskiej

Odzież

Ogłoszeń: 64

Pakiet 165 szt odzieży damskiej

IP: 46.205.207.240Wyświetleń: 20
cena: 4 000 PLN, region: Konin
Możliwość po uzgodnieniu zrobienia pakietu z połowy. Proszę czytać opis do końca. Sprzedam pakiet odzieży damskiej 165 szt outlet.
Głównie sukienki wizytowe, imprezowe, ślubne, wieczorowe, codzienne. (pióra, tiule, cekiny, kryształki, szyfonowe itd). Również codzienne (chyba około 10 szt) wszystko starannie wyselekcjonowane,jedna kurtka męska Puma.
Stroje kąpielowe chyba tylko 2 szt. Odzież jest nieużywana, z metkami papierowymi, bez metek i również z metkami wyciętymi ze względu na restrykcje. Nie ma uszkodzonych rzeczy.
Mix rozmiarów od xxs do XL. Sukienki krótkie, długie, midaxi, midi. Marki głównie Asos, Anaya, Lace&Beads, UNIQUE, Maya, Starlet, Boohoo i wiele innych, są również z edycji limitowanej.
Sukienki w cenach regularnych na sklepach od 250 zł do nawet 1800 zł. Wartość sukienek bardzo duża. Sprzedaje 165 szt, średnio 1 szt 29 zł. Odzież jest przepiękna.
Sprzedaje tylko dlatego ponieważ jakiś czas,, bawiłam" się w to, jednak niestety choruje na nowotwór złośliwy z przerzutami,
brakuje mi już mocy i przede wszystkim chce sprzedać to w pakiecie ponieważ potrzebuje na lekarzy, leki, wizyty, dojazdy itp.
Jeśli wysyłka to uzgodnienie indywidualne.
Zdjęcia podglądu są wyrywkowo, nie da się ogarnąć wszystkiego i ograniczona liczba dodawania. jak pisałam wcześniej wolałabym odbiór osobisty. Wszystko do uzgodnienia, najlepiej dzwonić.
Galeria
Dane kontaktowe
Beata
734159790
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole