Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaZlecenia/praca dodatkowaPracownik obsługi parkingu w Ślesinie

Zlecenia/praca dodatkowa

Ogłoszeń: 124

Pracownik obsługi parkingu w Ślesinie

IP: 109.243.67.116Wyświetleń: 90
region: Ślesin
Przyjmę odpowiedzialną, kontaktową osobę do pracy na parkingu w Ślesinie.
Szukamy osoby zmotywowanej do pracy w sezonie (również weekendy). Oferujemy: umowę zlecenie, stabilne zatrudnienie, elastyczny czas pracy.

Zadania:

kierowanie ruchem

wskazywanie miejsc parkingowych dla klientów

pobieranie opłat, wydawanie paragonów

dbanie o czystość

Wymagania:

komunikatywność

p raca w tygodniu i weekendy

dobra sprawność fizyczna (dużo chodzenia)

rzetelność i uczciwość

wysoka kultura osobista

motywacja do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 537 924 800
Dane kontaktowe
Anna
725044868
Napoleona 15b
Ślesin
Ślesin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole