Dzisiaj jest wtorek 18 grudnia 2018, imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21093) SPORT FORUM FIRMY (5273) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
0 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pracownikom PWSZ w Koninie wręczono medale i odzna ... (5)Nie ma niepokojących sygnałów. Konin omija protest ... (30)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaPracownik ds. rozliczeń produkcji i badań

OFERTA PRACY

PRACOWNIK DS. ROZLICZEŃ PRODUKCJI I BADAŃ
(praca na zastępstwo)
Miejsce pracy: Ślesin

OPIS STANOWISKA:

  • Rozliczanie produkcji (praca w programie produkcyjnym, m.in. wystawianie dokumentów WZ wraz z informacjami i deklaracjami, prowadzenie rozchodów i przyjmowanie surowców oraz materiałów do produkcji, produkcja wyrobów gotowych)
  • Prowadzenie miesięcznych i rocznych zestawień, analiz i wskaźników
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej - opracowywanie wyników badań wytrzymałości i nasiąkliwości betonu nadzór i opracowywanie nad sprawozdaniami z badań betonu i kruszyw.
  • Koordynacja działań w zakresie terminowości pobierania próbek betonu do badań.
  • Współpraca z laboratorium zewnętrznym
  • Koordynacja działań w zakresie terminowości pobierania próbek betonu do badań
  • Prowadzenie dokumentacji urządzeń i sprzętu laboratoryjnego

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne)
  • Biegła znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziana podstawowa znajomość technologii betonu
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Rzetelne i skrupulatne podejście do powierzonych obowiązków
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i chęć samokształcenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju
  • pakiet prywatnej opieki medycznej

Zainteresowane osoby prosimy  o przesłanie CV na adres e-mail: kadry@fabet.eu z nazwą stanowiska w temacie.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach w zakresie przetwarzania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fabet Sp. z o.o. z siedzibą w Ślesinie przy ul. Gorańskiej 17A,
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji
4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.