Dzisiaj jest środa 19 grudnia 2018, imieniny: Gabrieli, Dariusza, Urbana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20909) SPORT FORUM FIRMY (5274) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
1 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kramsk. Znaleziono ciało 53-latka, który zmarł z w ... (0)Pracownikom PWSZ w Koninie wręczono medale i odzna ... (14)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaRecepcjonista/tka

OFERTA PRACY

Recepcjonista / tka
(2 etaty - praca od 2 stycznia 2019 i od 1 lutego 2019)
Miejsce pracy: Konin

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, rzetelność, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość programu CHART - RECEPCJA będzie dodatkowym atutem

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Profesjonalna obsługa Gości przy zachowaniu wymaganych standardów
  • Obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej w zakresie recepcji
  • Wprowadzanie informacji do firmowej bazy danych oraz ich porządkowanie
  • Przyjmowanie zleceń od gości hotelowych oraz ich realizacja
  • Odbieranie i przekierowywanie rozmów telefonicznych
  • Marketing bezpośredni, umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku hotelu
  • Udzielanie informacji w zakresie usług lokalnych
  • Dbałość nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów wewnątrz firmy

OFERUJEMY:

  • Praca w systemie zmianowym
  • Praca na czas określony, docelowo na czas nieokreślony
  • Możliwość rozwoju zawodowego, praca w zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Osoby spełniające powyższe warunki oraz zainteresowane współpracą z naszą firmą proszone są o przesłanie CV  za pomocą przycisku APLIKUJ.

Rekrutacja do: 5.01.2019

Imię i Nazwisko:*
Nazwa stanowiska:*
Telefon:
CV:*
List motywacyjny:

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: „Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz.926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez PTHU „Konin” Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie”.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PTHU „Konin” Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poza. 1666) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Oferty niezawierające podpisanej klauzuli nie będą rozpatrywane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.