Dzisiaj jest wtorek 18 grudnia 2018, imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21103) SPORT FORUM FIRMY (5273) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
0 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pracownikom PWSZ w Koninie wręczono medale i odzna ... (5)Nie ma niepokojących sygnałów. Konin omija protest ... (30)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaSpedytor

OFERTA PRACY

LOGIT Tomasz J.Kowalewski i Wspólnicy Sp. j.

W związku z rozwojem naszego Działu Spedycji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor
Miejsce pracy: Konin

Obowiązki:

  • Organizowanie transportów drogowych w relacjach krajowych i międzynarodowych
  • Monitorowanie realizowanych zleceń transportowych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami
  • Dbanie o najwyższą jakość usług i terminowość
  • Kontrola i nadzorowanie obiegu dokumentów transportowych
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i zwiększenia potencjału działań
  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora
  • Znajomość zagadnień z zakresu transportu, spedycji i logistyki
  • Dobra znajomość języka angielskiego (drugi język dodatkowym atutem)
  • Umiejętność obsługi MS Office, giełd transportowych i logistycznych
  • Sumienność i samodzielność w pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i zdolności komunikacyjne
  • Mile widziane doświadczenie w negocjacjach

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny

CV prosimy przesyłać na adres: rudzki@logit.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zgłoszenia przetwarzane będą tylko na potrzeby trwającej rekrutacji.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.