Dzisiaj jest wtorek 18 grudnia 2018, imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21089) SPORT FORUM FIRMY (5273) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
0 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pracownikom PWSZ w Koninie wręczono medale i odzna ... (5)Nie ma niepokojących sygnałów. Konin omija protest ... (30)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaHandlowiec- sprzedawca brzeszczotów

Międzynarodowa firma będąca wiodącym producentem traków taśmowych, brzeszczotów oraz innych urządzeń do obróbki drewna poszukuje osoby na stanowisko:

Handlowiec - sprzedawca brzeszczotów
MIEJSCE PRACY: KOŁO

Zadania:

  • sprzedaż produktów firmy bezpośrednio z samochodu dostawczego,
  • pozyskiwanie i obsługa klientów na danym terenie,
  • budowanie trwałych relacji z klientami,
  • negocjowanie warunków handlowych,
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,
  • odbiór należności oraz nadzór nad ich terminowym spływem,
  • analiza i raportowanie comiesięcznej sprzedaży,
  • rozliczanie stanów magazynowych,
  • przeprowadzanie szkoleń produktowych u klientów,
  • aktywny udział w imprezach wystawowych oraz seminariach organizowanych przez firmę.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów tej kategorii przez min. 2 lata,
  • predyspozycje do rozwoju w obszarze sprzedaży, doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.
  • dyspozycyjność do pracy na terenie Polski południowo- zachodniej,
  • samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wiedza techniczna będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia obejmujące system premiowy,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną, naukę języków, zajęcia sportowe, karty przedpłacone na święta, prezenty świąteczne, pikniki rodzinne, wycieczki, wyjazdy do teatru), a także kartę lunch pass,
  • profesjonalne wdrożenie oraz merytoryczne wsparcie Zespołu,
  • komfortowe narzędzia pracy (telefon, laptop oraz samochód służbowy),
  • przyjazną i motywującą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać za pomocą przycisku „aplikuj”.

Informujemy i przepraszamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.