Dzisiaj jest czwartek 24 stycznia 2019, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21356) SPORT FORUM FIRMY (5281) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-5 / -6oC
Jutropogoda
-5 / -5oC
Pojutrzepogoda
-2 / -4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy mecz o stawkę. Medyk rozegra ćwierćfinał ... (0)Panama w Licheniu, czyli Światowe Dni Młodzieży w ... (4)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaMechanik Utrzymania Ruchu

OFERTA PRACY

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń w zakładzie poprzez nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem
  • Diagnozowanie usterek
  • Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji oraz remontów maszyn
  • Skuteczne reagowanie na awarie, przestoje maszyn, urządzeń i instalacji
  • Zaangażowania przy montażu i uruchamianiu nowych maszyn, urządzeń i odcinków linii technologicznych
  • Prace naprawcze przy maszynach produkcyjnych
  • Działania prewencyjne i korygujące
  • Dokonywanie modyfikacji poprawiających efektywność pracy
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne o profilu mechanicznym
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z eksploatacją i naprawą maszyn pakujących w przemyśle spożywczym będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek, naprawy maszyn i urządzeń lub odcinków linii technologicznych
  • Sumienności, dokładności i zaangażowania
  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Dobrej organizacji pracy
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP i spawalniczych

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania CV na adres sekretariat@kupiec.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.