Dzisiaj jest niedziela 17 lutego 2019, imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20956) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 4oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zamiast klas lekcyjnych, mieszkania. Inwestycja w ... (6)Młodzież III LO w Koninie w finale Turnieju Debat ... (16)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaMagazynier

GRUPA KUPSIK sp. z o. o. sp. k. firma działająca od ponad 35 lat na rynku, poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIERA
praca w Koninie przy ul. Zakładowej 17

Oferujemy:

  • pracę w firmie z tradycjami i ciągłym rozwojem - pracę od zaraz
  • na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • pakiet socjalny
Zadania:
  • załadunek i rozładunek towarów i materiałów
  • czynności związane z utrzymaniem porządku w magazynie
  • sporządzanie dokumentacji magazynowej
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi komputera na poziomie podstawowym
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • uprawnienia do obsługi suwnicy sterowanej z poziomu „0”

Aplikacje prosimy kierować na adres e-mail: kupsik@kupsik.com.pl; j.bartczak@kupsik.com.pl;

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez: GRUPA KUPSIK sp. z o. o. sp. k.; ul. Zakładowa 17; 62-510 Konin moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji. (Zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016r. Poz.992). W razie rezygnacji z dalszego udziału w rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez wyżej wymienioną firmę. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: rodo@kupsik.com.pl

Informujemy, że będziemy się kontaktować wyłącznie z wybranymi kandydatami.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.