Dzisiaj jest niedziela 17 lutego 2019, imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20956) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 4oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zamiast klas lekcyjnych, mieszkania. Inwestycja w ... (6)Młodzież III LO w Koninie w finale Turnieju Debat ... (16)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaSpecjalista ds. zakupu

Tysiące dealerów maszyn rolniczych i importerów, dystrybutorów części zamiennych i producentów maszyn rolniczych w całej Europie polegają na usługach świadczonych przez  Kramp. I nie bez powodu. Jako największy europejski dystrybutor części zamiennych dla branży rolniczej, ogrodniczej oraz producentów maszyn cechuje nas efektywna logistyka i szeroka gama usług. Sekretem naszego sukcesu są nasi pracownicy. W kulturze pełnej otwartości każdy pracownik bierze osobistą odpowiedzialność za powierzone zadania i wnosi swoje silne strony, które przekładają się na sukces firmy. Otwarte drzwi, płaskie struktury
i swobodna atmosfera. To sprawia, że Kramp i ponad 2400 pracowników na całym świecie są zadowoleni ze swojej pracy!

Dla dalszego dynamicznego rozwoju Kramp poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPU
w siedzibie firmy - w Modle Królewskiej k. Konina

Czym będziesz się zajmować?
Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu Działu Zakupu, który odpowiada za składanie zamówień do dostawców krajowych i zagranicznych oraz monitorowanie i uzupełnianie stanów magazynowych.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętności ustalania priorytetów, zdolności organizacyjne, samodzielność
  • Zdolności analityczne oraz skuteczność rozwiązywania problemów
  • Nastawienie na klienta
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • Składanie zamówień do dostawców krajowych i zagranicznych
  • Monitorowanie terminowej realizacji dostaw
  • Analiza stanów magazynowych i uzupełnianie zapasów
  • Wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie, prowadzenie wymaganej dokumentacji zakupowej
  • Utrzymywanie i ciągłe doskonalenie relacji z dostawcami
  • Proponowanie usprawnień i zmian w celu optymalizacji łańcucha dostaw
  • Współpraca z innymi działami firmy

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Fundusz Socjalny
  • Dofinansowanie do Kart Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną
poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej:
www.kramp.com.pl

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.
Ofert niewykorzystanych nie zwracamy

Prosimy do aplikacji dołączyć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kramp Sp. z o.o. (podmiot przetwarzający dane w ramach umów o świadczenie usług) moich danych osobowych podanych przeze mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich można żądać od kandydata na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy i innych właściwych ustaw, w celu rekrutacji oraz zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informujemy:
Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez nas obowiązku nałożonego przepisami prawa, oraz na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w procesie rekrutacji.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji można znaleźć w Personalnej Polityce Prywatności (www.kramp.com.pl/polityka-prywatnosci).

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.