Dzisiaj jest niedziela 17 lutego 2019, imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20956) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 4oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zamiast klas lekcyjnych, mieszkania. Inwestycja w ... (6)Młodzież III LO w Koninie w finale Turnieju Debat ... (16)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaSpecjalista ds. kontroli hurtowej

OFERTA PRACY

Ogólnopolska sieć aptek GRUPA APTEK PRIMA
poszukuje kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KONTROLI HURTOWEJ

Miejsce pracy: Konin

Opis pracodawcy:
Grupa Aptek Prima jest jedną z największych sieci aptecznych w Polsce, utworzoną w 2006 roku i liczącą aktualnie ponad 200 aptek własnych i franczyzowych zlokalizowanych w 14 województwach.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola zamówień producenckich w zakresie ilości, cen i terminów płatności,
  • Kontrola realizacji zamówień na poziomie hurtowni farmaceutycznych,
  • Prezentacja danych uzyskanych na podstawie przeprowadzonych analiz oraz sporządzanie odpowiednich raportów,
  • Bieżąca współpraca z Działem Sprzedaży i Działem Zakupów.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusz kalkulacyjny Excel) – warunek konieczny,
  • Znajomość metod przygotowywania i eksploracji danych oraz umiejętność czytelnego przedstawiania wyników analiz,
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej, Dziale Kontrolingu lub Dziale Analiz będzie dodatkowym atutem,
  • Dokładność, skrupulatność i zdolności analityczne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz terminowość wykonywanych zadań,

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, tj. laptop, telefon służbowy,
  • Szkolenia przygotowujące do pracy na w/w stanowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży farmaceutycznej.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@aptekiprima.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest GAP Administracja sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Hurtowej 2, 62-510 Konin (dale jako: GAP Administracja).
Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony inspektor ochrony danych z którym można się skontaktować wysyłając e-mail na adres: ochronadanych@aptekiprima.pl.

Państwa dane osobowe przetwarzane są w następujących celach:

  • Przeprowadzenie obecnego postępowania rekrutacyjnego w zakresie przekazanych danych ujętych w art. 22 (1) Kodeksu pracy na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. b RODO* (przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy)
  •  Przeprowadzenie obecnego postępowania rekrutacyjnego w zakresie przekazania pozostałych danych przez kandydata do pracy w tym np. danych do kontaktu na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a RODO*
  • Przeprowadzenie obecnego postępowania rekrutacyjnego w zakresie przekazanych szczególnych kategorii danych (tzw. danych wrażliwych) ujętych w art. 9 ust. 1 RODO* na podstawie: art. 9 ust. 2 lit. a RODO* (przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej zgody)
  • Przeprowadzenia przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a RODO* (przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej zgody).
  • Obrony przed roszczeniami na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. f RODO* (przetwarzanie jest niezbędne w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na dbaniu o wizerunek i dobre imię).

GAP Administracja będzie przekazywać dane osobowe dostawcom usług pocztowych, dostawcom usług kurierskich, dostawcom usług i oprogramowania IT wspomagającego zarzadzanie przedsiębiorstwa, dostawcom usług w zakresie hostingu poczty elektronicznej świadczących usługi na rzecz GAP Administracja oraz podmiotom działającym w ramach sieci aptek pn. „Grupa Aptek Prima”.

Państwa dane będą przetwarzane przez następujący okres:

  • W celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (w zakresie danych ujętych w Kodeksie pracy)- 3 miesiące po zakończeniu rekrutacji;
  • W celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (w zakresie pozostałych danych przetwarzanych na podstawie udzielonej zgody na podstawie tj. art. 6 ust. 1 lit. a)- do czasu wycofania zgody jednakże nie dłużej niż 3 miesiące po zakończeniu rekrutacji;
  • W celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (w zakresie tzw. „danych wrażliwych” przetwarzanych na podstawie udzielonej zgody tj. na podstawie art. 9 ust. 2 lit. a)- do czasu wycofania zgody jednakże nie dłużej niż 3 miesiące po zakończeniu rekrutacji;
  • W celu przeprowadzenia późniejszych rekrutacji – do czasu wycofania zgody, jednakże nie dłużej niż 12 miesięcy od momentu udzielenia zgody;
  • W celu obrony przed roszczeniami - 12 miesięcy po zakończeniu rekrutacji.

Informujemy, że przysługują Państwu następujące prawa wynikające z RODO*: prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania sprostowania swoich danych osobowych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych, prawo do wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem (tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO* oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO*), prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do innego administratora (danych przetwarzanych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO*; art. 9 ust. 2 lit. a RODO* oraz art. 6 ust. 1 lit. b RODO*), prawo do wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania swoich danych osobowych (danych przetwarzanych na podstawie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*), prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych wskazanych w art. 22 (1) Kodeksu pracy jest dobrowolne, jednakże konieczne aby móc uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa pozostałych danych jest dobrowolne i pozostaje bez wpływu na bieżące postępowanie rekrutacyjne.

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Jeżeli chcecie Państwo wyrazić dobrowolną zgodę na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie w dokumentacji aplikacyjnej następującej klauzuli:
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez GAP Administracja sp. z o.o. (ul. Hurtowa 2, 62-510 Konin) moich danych osobowych zawartych w przekazanym CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.