Dzisiaj jest niedziela 7 czerwca 2020, imieniny: Roberta, Wiesława, Ariadny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18596) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (23) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 13oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
18 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik Konin żegna się z Dziubkiem. Po zaledwie sz ... (0)Konin. Dziewięć wiat przystankowych. Wymieniają st ... (2)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaAsystentka stomatologiczna/higienistka

Stomatologia Czechowscy to więcej niż miejsce pracy, to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: asytentki stomatologicznej/higienistki stomatologicznej

Oferujemy:

  • system premiowy
  • dobrą atmosferę, wsparcie i sprawną organizację pracy
  • szkolenia zewnętrzne (merytoryczne, medyczne, możliwość dalszej specjalizacji)
  • różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty
  • pracę z energicznym zespołem w przyjaznej atmosferze

Wystarczy, że posiadasz:

  • wykształcenie minimum średnie - kierunkowe
  • dyplom potwierdzający zawód asystentki/higienistki stomatologicznej

Jeśli nie masz doświadczenia – nie martw się ! Wszystkiego Cię nauczymy : )

Twoje zadania:

  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych
  • przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy
  • sterylizacja narzędzi i materiałów
  • przygotowywanie Pacjenta do zabiegu
  • utrzymanie porządku w gabinecie

Zapraszamy do składania aplikacji! - czechowscystomatologia@gmail.com

Wiecej informacji na temat firmy - www.stomatologiaczechowscy.pl

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.