Dzisiaj jest niedziela 24 marca 2019, imieniny: Gabriela, Marka, Gabora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22013) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MPJ w Boksie: Złoty medal i mistrzostwo Polski dla ... (5)Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (10)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaPracownik produkcji

OFERTA PRACY

Firma "TOMBIG" poszukuje kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn
  • odpowiednie przygotowanie towaru dla klienta
  • monitoruje funkcjonowanie poszczególnych maszyn
  • utrzymuje poszczególne urządzenia w należytym stanie technicznym

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • praca na dwie zmiany
  • umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres rekrutacja@tombig.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.H.U. Tombig zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.