Dzisiaj jest piątek 19 kwietnia 2019, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20605) SPORT FORUM FIRMY (5327) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 6oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
15 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Do wielkanocnego stołu zasiedli kolscy seniorzy i ... (1)Piłkarska kolejka: Jesienią byli liderem, teraz wp ... (5)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaSzwaczka - pracownik produkcji

W związku z dynamicznym rozwojem  Firma AJ Group Sp. z o. o. - właściciel marki PROS,
 lider na europejskim rynku specjalistycznej odzieży wodoochronnej zatrudni na stanowisko:

SZWACZKA - PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Modła Kolonia

Opis stanowiska:

  • Praca na produkcji,
  • Łączenie elementów wyrobu z użyciem  maszyn szwalniczych,
  • Współdziałanie z innymi pracownikami w przestrzeganiu procedur technologicznych w realizacji zleconych zadań,
  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych,
  • Zaangażowanie,
  • Odpowiedzialność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji
na adres mailowy: am@ajgroup.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AJ Group Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż Administratorem moich danych osobowych jest AJ Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Zielonej Górze, przy ul. Działkowej 19, 65-767 Zielona Góra. Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: ado@ajgroup.pl Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych nie dłużej niż 12 miesięcy, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.