Dzisiaj jest środa 22 maja 2019, imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19638) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski: Finał nie dla Sokoła. KKS 1925 leps ... (5)Żychlin. Pałac Bronikowskich i pobliskie zabudowan ... (6)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaSpecjalista ds. personalnych

Międzynarodowa firma będąca wiodącym producentem traków taśmowych, brzeszczotów oraz innych urządzeń do obróbki drewna poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. personalnych
MIEJSCE PRACY: KOŁO

Zadania:

  • określanie profilu poszukiwanych pracowników,
  • przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych,
  • przygotowywanie raportów i opinii na temat kandydatów,
  • tworzenie opisów stanowisk i matryc kompetencji,
  • uczestniczenie w procesie ocen okresowych,
  • organizowanie szkoleń i programów rozwoju kompetencji,
  • wdrażanie i rozwijanie narzędzi komunikacji wewnętrznej,
  • organizowanie i aktywny udział w wewnętrznych i zewnętrznych wydarzeniach PR (Giełdy Pracy, Giełdy Praktyk Studenckich).

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na  podobnym stanowisku,
  • znajomość technik i procedur rekrutacyjnych,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe ( ZZL, socjologia, psychologia, prawo),
  • doskonała organizacja pracy, sumienność i dokładność,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji ze współpracownikami,
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B1.

Oferujemy:

  • pracę i rozwój w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • bardzo bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatną opiekę medyczną, karty przedpłacone na święta, paczki świąteczne, dofinansowanie posiłków pracowniczych, zajęcia sportowe, naukę języków, pikniki rodzinne, wycieczki, wyjazdy do teatru),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać za pomocą przycisku „aplikuj”.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i tym osobom udzielimy informacji zwrotnej.

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

W każdym czasie może Pan/ Pani  cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: dane_osobowe@woodmizer.pl

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. z siedzibą w Kole (62-600), ul. Nagórna 114 (zwana dalej jako „Administrator”); wpisana do rejestru przedsiębiorców  prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu  IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru  Sądowego  pod numerem KRS  0000031050.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.