Dzisiaj jest środa 22 maja 2019, imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19639) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski: Finał nie dla Sokoła. KKS 1925 leps ... (5)Żychlin. Pałac Bronikowskich i pobliskie zabudowan ... (6)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaSpecjalista ds. kadr i płac

OFERTA PRACY

Firma Best-Pol S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa kadrowa pracowników;
  • obsługa programu Gratyfikant Nexo;
  • administracja personalna (nawiązanie, rozwiązanie stosunku pracy);
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych;
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej;
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik;
  • sporządzanie deklaracji US, GUS, ZUS, PFRON;
  • kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac;
  • przygotowanie dla pracowników zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu;
  • rozliczanie czasu pracy;
  • sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych;
  • prowadzenie ewidencji urlopów, absencji, zwolnień lekarskich;
  • naliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, wychowawczych i opiekuńczych;

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. średniego wykształcenie;
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy i tematyki ubezpieczeń społecznych;
  • znajomości programu Gratyfikant Nexo – mile widziane;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • doświadczenie przy zatrudnianiu cudzoziemców będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • dobrej jakości narzędzia pracy.

CV i list motywacyjny proszę przesłać na e-mail: kadry@best-pol.com z dopiskiem: Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych,  wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez BEST-POL S.A. z  siedzibą w Kunach w celach rekrutacyjnych. Niniejsza zgoda obejmuje jednocześnie wykorzystanie podanych przeze mnie danych osobowych dla celów kolejnych, innych rekrutacji przeprowadzanych przez BEST-POL S.A. z siedzibą w Kunach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.