Dzisiaj jest środa 22 maja 2019, imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19639) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski: Finał nie dla Sokoła. KKS 1925 leps ... (5)Żychlin. Pałac Bronikowskich i pobliskie zabudowan ... (6)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaSamodzielna księgowa

Prężnie działająca firma TECH-WELD poszukuje osoby na stanowisko:

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie zapisów księgowych w systemie komputerowym
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • Bieżąca współpraca przy obsłudze pracowników w zakresie kadrowo – płacowym
  • Sporządzanie deklaracji ZUS w programie Płatnik
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych, bilansów, rachunków wyników, sprawozdań finansowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość zasad pełnej księgowości i przepisów z zakresu prawa podatkowego
  • Samodzielność w działaniu, analityczne myślenie, umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Praca w godzinach 8-16
  • Lokalizacja:  Konin

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro.techweld@gmail.com

Więcej informacji pod nr 539 387 074

Prosimy o nadsyłanie CV z zaznaczeniem klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.