Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18794) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
23 / 14oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turniej im. Mariana Paska. Poznaniacy najlepsi w o ... (0)Niebiescy rowerzyści wyruszyli w drugi rajd z Koni ... (9)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaPracownik biurowy ds. obsługi klienta

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
Pracownik biurowy ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Konin

OPIS STANOWISKA:

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów chętnych do nawiązania współpracy na terenie Niemiec
  • utrzymywanie kontaktu z klientami, kontrola dokumentacji
  • bieżąca współpraca z klientami
  • negocjacje warunków handlowych
  • bieżąca obsługa klientów
  • przygotowywanie ofert dla klientów w tym informowanie klientów o nowościach wchodzących do sprzedaży
  • ścisła współpraca z pracownikami Działu Eksportu i innymi działami firmy

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • wymagamy doświadczenia w sprzedaży lub kontaktach z klientami niemieckojęzycznymi
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość MS Office w szczególności Excel
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, asertywność
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie
  • otwartość na zmiany

OFERUJEMY:

  • ciekawą, ambitną pracę w nowoczesnej, prężnej i rozwijającej się firmie
  • pracę na miejscu, w biurze w Koninie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy

W razie zainteresowania powyższą ofertą proszę o przesłanie swojego zgłoszenia wraz z CV i listem motywacyjnym na adres e-mail damian.jaronski@spidersys.eu

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.