Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18794) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
23 / 14oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turniej im. Mariana Paska. Poznaniacy najlepsi w o ... (0)Niebiescy rowerzyści wyruszyli w drugi rajd z Koni ... (9)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaAdministrator dokumentacji zakupowej

Jesteśmy największym europejskim dystrybutorem części zamiennych dla branży rolniczej, ogrodniczej oraz producentów maszyn. Cechuje nas efektywna logistyka i szeroka gama usług. Tysiące dealerów maszyn rolniczych i importerów, dystrybutorów części zamiennych oraz producentów maszyn rolniczych w całej Europie polegają na usługach świadczonych przez  Kramp. Sekretem naszego sukcesu są nasi pracownicy. W kulturze pełnej otwartości każdy pracownik bierze osobistą odpowiedzialność za powierzone zadania i wnosi swoje mocne strony, które przekładają się na sukces firmy. Otwarte drzwi, płaskie struktury i swobodna atmosfera to coś, co nas wyróżnia.

Przede wszystkim chcemy, aby nasi pracownicy byli dumni ze swojego przedsiębiorstwa, dlatego zapewniamy im inspirujące i motywujące środowisko pracy z wieloma możliwościami, w którym praca może wszystkim sprawiać radość. W ten sposób chcemy wyróżniać się pośród innych
w przyszłości.

Dla dalszego dynamicznego rozwoju Kramp poszukujemy osoby na stanowisko:

PURCHASE ADMINISTRATOR / ADMINISTRATOR DOKUMENTACJI ZAKUPOWEJ

Czym będziesz się zajmować?
Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu, który odpowiada za poprawność przepływu dokumentacji związanej z zakupem oraz wsparcie IT.

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • Dbanie o optymalizację procesu obiegu faktur
  • Przygotowywanie i zarządzanie szablonami faktur zakupowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz,
  • Wykonywanie testów użytkowych
  • Zarządzanie danymi w Image Capture i skrzynkach pocztowych OUTLOOK
  • Wprowadzanie faktury i korekt zakupowych do systemu
  • Zlecanie płatności i organizowanie przedpłat
  • Sprawdzanie poprawności danych na dokumentach
  • Sprawdzanie cen zakupu i terminów płatności
  • Monitorowanie i rozliczanie różnic w dostawach
  • Bezpośrednie wsparcie dla Operacyjnego Działu Zakupu oraz ścisły kontakt z pozostałymi Działami

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu informatycznym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Wiedza na temat przesyłania informacji o transakcjach biznesowych EDI
  • Umiejętność pracy z regułami OUTLOOK oraz skryptami VBA
  • Znajomość i umiejętność korzystania z języka programowania będzie zaletą
  • Umiejętność automatycznego przetwarzania faktur
  • Ogólna wiedza z zakresu procedur związanych z handlem
  • Doświadczenie związane z obsługą faktur mile widziane
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz samodzielnej pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność analitycznego rozwiązywania problemów

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Rodzinną atmosferę pracy
  • Współpracę z ludźmi pełnymi pasji
  • Profesjonalne szkolenia
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy

Zgłoszenia przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną
za pośrednictwem strony internetowej www.karierawkramp.pl

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.
Ofert niewykorzystanych nie zwracamy

Prosimy do aplikacji dołączyć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kramp SAS Sp. z o.o. oraz Kramp Sp. z o.o. (podmiot przetwarzający dane w ramach umów o świadczenie usług) moich danych osobowych podanych przeze mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich można żądać od kandydata na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy i innych właściwych ustaw, w celu rekrutacji oraz zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informujemy:
Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez nas obowiązku nałożonego przepisami prawa, oraz na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w procesie rekrutacji.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji można znaleźć w Personalnej Polityce Prywatności (www.kramp.com.pl/polityka-prywatnosci).

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.