Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18797) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
23 / 14oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turniej im. Mariana Paska. Poznaniacy najlepsi w o ... (0)Niebiescy rowerzyści wyruszyli w drugi rajd z Koni ... (9)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaTechnolog produkcji

Firma Słowińscy to doświadczony producent stolarki okiennej i drzwiowej. Stawiamy na innowacyjność, ciągły rozwój oraz elastyczność, nasze wyroby znają klienci na całym świecie. W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog produkcji

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunkowe: technologia drewna (może być w trakcie studiów)
  • znajomość programów do projektowania, preferowany AutoCad
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność, komunikatywność
  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość branży stolarki otworowej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Obowiązki:

  • wykonywanie rysunków technicznych
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej
  • udział w projektowaniu nowych konstrukcji
  • doradztwo technologiczne i techniczne
  • kalkulacja kosztów produkcji wyrobów

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przeszkolenie i wsparcie w okresie wdrożeniowym

Podania wraz z CV prosimy przesyłać na adres m.slowinski@slowinscy.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HMY Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.