Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18794) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
23 / 14oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turniej im. Mariana Paska. Poznaniacy najlepsi w o ... (0)Niebiescy rowerzyści wyruszyli w drugi rajd z Koni ... (9)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaPracownik załadunku

Nowoczesne Centrum Logistyczne w Krągoli w powiecie konińskim aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik załadunku
Miejsce pracy: Krągola, ul. Kasztelańska 35

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe(oferujemy możliwość zdobycia uprawnień w Centrum Logistycznym)
  • dyspozycyjność związana z systemem pracy dwuzmianowej
  • dokładność, sumienność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Podstawowe obowiązki:

  • załadunki pojazdów dystrybucyjnych artykułami spożywczymi oraz chemii gospodarczej (także w warunkach chłodniczych)
  • załadunek oraz weryfikacja zgodności nośników z towarem zgodnie z listą załadunkową
  • obsługa czytnika radiowego
  • prawidłowe rozmieszczenie towaru w przestrzeni ładunkowej pojazdu dystrybucyjnego
  • obsługa elektrycznego wózka widłowego

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie akordowym
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze godzin
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy w zespole

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na adres e-mail: praca@mila.pl z dopiskiem „Pracownik załadunku”.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Mila S.A. z siedzibą w Inowrocławiu (88-100) przy ul. Świętokrzyskiej 22. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych,
w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne pod tym linkiem

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.