Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19056) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
19 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (0)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaOperator maszyn CNC do obróbki metali

Międzynarodowa firma będąca wiodącym producentem traków taśmowych, brzeszczotów oraz innych urządzeń do obróbki drewna poszukuje osoby na stanowisko:

Operator maszyn CNC do obróbki metali
MIEJSCE PRACY: KOŁO

Zadania:

  • obróbka skrawaniem części do maszyn przy użyciu tokarek i frezarek sterowanych numerycznie,
  • bieżąca kontrola wykonanych detali,
  • dobór ilości i weryfikacja jakości wykorzystywanych narzędzi skrawających.

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi obróbczych i pomiarowych,
  • umiejętność toczenia i frezowania na tokarkach i frezarkach konwencjonalnych oraz sterowanych numerycznie,
  • umiejętność doboru narzędzi i parametrów obróbki,
  • chęć poszerzania i zdobywania nowych umiejętności,
  • dokładność, umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • dodatkowymi atutami będą:
    • umiejętność programowania obrabiarek sterowanych numerycznie
    • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych i/ lub suwnic.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną, karty przedpłacone na święta, paczki świąteczne, dofinansowanie posiłków pracowniczych, zajęcia sportowe, naukę języków, pikniki rodzinne, wycieczki, wyjazdy do teatru),
  • program emerytalny,
  • bezpieczne i komfortowe warunki pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać za pomocą przycisku „aplikuj”.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i tym osobom udzielimy informacji zwrotnej.
Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

W każdym czasie może Pan/ Pani  cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: dane_osobowe@woodmizer.pl

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. z siedzibą w Kole (62-600), ul. Nagórna 114 (zwana dalej jako „Administrator”); wpisana do rejestru przedsiębiorców  prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu  IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru  Sądowego  pod numerem KRS  0000031050.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.