Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18722) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaMechanik – Konserwator

Firma WIPASZ S.A. - największy polski producent pasz dla drobiu, trzody i bydła oraz lider w produkcji świeżego mięsa z kurczaka w związku z rozwojem zakładu w Kole poszukuje kandydatów na stanowisko

Mechanik - Konserwator
Miejsce pracy: Wytwórnia Pasz w Kole

Zadania:

  • Przeprowadzanie terminowych konserwacji i przeglądów zgodnie z planem
  • Nadzór nad prawidłowością pracy wszystkich urządzeń produkcyjnych
  • Diagnozowanie i niezwłoczne usuwanie ewentualnych usterek i awarii
  • Prowadzenie dziennego rejestru wykonanych prac, rodzajów usterek i awarii oraz zużycia zamontowanych części zamiennych i innych materiałów eksploatacyjnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia zawodowego/średniego technicznego
  • Doświadczenia na stanowisku
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Motywacji do pracy
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana

Naszym kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie;
  • solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy powiększający wynagrodzenie zasadnicze;
  • pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, program sportowy FitProfit, grupowe ubezpieczenie);
  • spotkania integracyjne, organizujemy Pikniki Rodzinne;
  • szkolenia i rozwój;
  • wyposażenie w szeroki wachlarz narzędzi pracy;
  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:
Wipasz S.A.
ul. Składowa 21
62-600 Koło
z dopiskiem Mechanik UR
lub na adres: lukasz.sztrauch@wipasz.pl
w temacie wiadomości prosimy o wpisanie MECHANIK

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn. Z administratorem można się skontaktować drogą elektroniczną na adres e-mail: rodo@wipasz.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.
3) przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
4) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne
5) dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
6) dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
7) administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji lub w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.