Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19066) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
19 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (0)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaSpecjalista ds. obsługi klienta biznesowego

Nasza firma powstała w 2010 roku. Jesteśmy, największą multiagnecją na rynku lokalnym i jedną z największych w Wielkopolsce. Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA BIZNESOWEGO
Miejsce pracy: Konin

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa klientów biznesowych,
  • badanie potrzeb klienta w zakresie ubezpieczeń,
  • tworzenie ofert ubezpieczenia,
  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych,
  • nawiązywanie relacji z dotychczasowymi i nowymi klientami,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • komunikatywność, asertywność, swoboda w prowadzeniu rozmów,
  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku,
  • umiejętności radzenia sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami, podejmowania decyzji oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, Excel),
  • prawo jazdy kat. B.,
  • wykształcenie wyższe, bądź w trakcie nauki,
  • dyspozycyjność, możliwość szybkiego podjęcia pracy.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • udział w szkoleniach,
  • pracę pełną wyzwań w prężnym i zgranym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,
  • pakiet benefitów, m.in. ubezpieczenie grupowe, vouchery zakupowe, wyjazdy integracyjne.

Rekrutacja trwa do 10 września 2019r.

Aplikacje należy kierować na adres: rekrutacja@UbezpieczeniaWlodarczyk.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.