Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19379) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaRybak stawowy

Gospodarstwo Rybackie „GOSŁAWICE” sp.z o.o. w Koninie poszukuje osób na stanowisko:
RYBAK STAWOWY

Zadania:

  • praca przy hodowli ryb

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjności
  • zapał, zaangażowanie do pracy
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju osobistego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@ryby-goslawice.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.