Dzisiaj jest niedziela 17 listopada 2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19213) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
11 / 9oC
Pojutrzepogoda
9 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wypadek przy dworcu PKP. Mężczyzna wpadł po ... (1)Medyk przegrał kluczowy mecz. Do Górnika traci osi ... (0)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaHandlowiec

OFERTA PRACY

HANDLOWIEC

Główne zadania:

  • Obsługa obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy,
  • Bieżące monitorowanie sytuacji w branży oraz inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży,
  • Budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami,
  • Monitorowanie rynku i aktywności konkurencji.

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, operatywność, inicjatywa, zaangażowanie,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, warunek konieczny
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z tradycjami,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowa o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@konplast.eu

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.