Dzisiaj jest niedziela 17 listopada 2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19217) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
11 / 9oC
Pojutrzepogoda
9 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wypadek przy dworcu PKP. Mężczyzna wpadł po ... (1)Medyk przegrał kluczowy mecz. Do Górnika traci osi ... (0)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaSamodzielna/y Księgowa/y

Tax Podatki, Finanse, Księgowość  Sp. z o.o. Sp. K. to biuro rachunkowe specjalizujące  się w obsłudze klientów w  zakresie kompleksowej obsługi księgowej oraz w doradztwie podatkowym.

W chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Samodzielna/y Księgowa/y

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa księgowa Klientów firmy
  • sporządzanie rocznych i miesięcznych sprawozdań finansowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziana specjalność księgowość i finanse)
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • samodzielność i orientacja na wynik
  • wysoka kultura osobista oraz znajomość zasad obsługi Klienta

Oferujemy:

  • zakres zadań i obowiązków zapewniających rozwój zawodowy
  • pracę w przyjaznym otoczeniu i zespole.

Doceniamy ludzi samodzielnych, komunikatywnych, otwartych, chcących pogłębiać swoją wiedzę oraz  takich którzy chcą się rozwijać wraz ze wzrostem naszego biura.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do 15.11.2019 r. na adres:
praca@tax-symotiuk.pl

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.