Dzisiaj jest sobota 14 grudnia 2019, imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20582) SPORT FORUM FIRMY (5434) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 3oC
Jutropogoda
6 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sprawdzali dostępność konińskich gabinetów ginekol ... (0)Hit w Pucharze Polski. Medyk w ćwierćfinale z Górn ... (1)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaAnalityk IT

Jesteśmy największym europejskim dystrybutorem części zamiennych dla branży rolniczej, ogrodniczej oraz producentów maszyn. Cechuje nas efektywna logistyka i szeroka gama usług. Tysiące dealerów maszyn rolniczych i importerów, dystrybutorów części zamiennych i producentów maszyn rolniczych w całej Europie polegają na usługach świadczonych przez Kramp. Sekretem naszego sukcesu są nasi pracownicy. W kulturze pełnej otwartości każdy pracownik bierze osobistą odpowiedzialność za powierzone zadania i wnosi swoje silne strony, które przekładają się na sukces firmy. Otwarte drzwi, płaskie struktury i swobodna atmosfera to coś co nas wyróżnia.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Kramp poszukujemy osoby na stanowisko:

ANALITYK IT
w siedzibie firmy – w Modle Królewskiej k. Konina

Co oferujemy?
  • Nieograniczone możliwości rozwoju
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Rodzinną atmosferę pracy
  • Współpracę z ludźmi pełnymi pasji
  • Profesjonalne szkolenia
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Karierę bez ograniczeń

Czym będziesz się zajmować?

Analityk IT odpowiedzialny jest za tworzenie specyfikacji i wdrożenie modyfikacji dla aplikacji. Uczestniczy również w realizacji zadań projektowych.

Główne zadania:

  • Przekładanie koncepcji i wymagań biznesowych na funkcjonalności
  • Tworzenie skryptów testowych i testowanie nowych rozwiązań programowych
  • Planowanie i kierowanie wdrożeniem nowych funkcjonalności i oprogramowania zgodnie z planami
  • Dokumentowanie nowych rozwiązań programowych
  • Utrzymywanie i obsługa baz danych
  • Zapewnienie trzeciej linii wsparcia funkcjonalnego
  • Udział w realizowanych zadaniach projektowych
  • Realizacja wyznaczonych KPI

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie IT
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych
  • Mile widziane wiedza i doświadczenie w środowisku Agile/SCRUM
  • Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji i oprogramowania
  • Wiedza w obszarze systemów ERP
  • Znajomość baz danych
  • Mile widziana znajomość systemów wykorzystywanych w obszarze sprzedaży detalicznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną za pośrednictwem
strony internetowej www.karierawkramp.pl (przycisk Aplikuj)

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.
Ofert niewykorzystanych nie zwracamy

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kramp  Sp. z o.o.  oraz pozostałe spółki kapitałowe grupy Kramp  na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Kramp Sp. z o.o.  z siedzibą w Modle Królewskiej; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: IODkramp.pl@kramp.com - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych nie dłużej niż 12 miesięcy, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.