Dzisiaj jest piątek 10 kwietnia 2020, imieniny: Małgorzaty, Michała, Makarego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17061) SPORT FORUM FIRMY (5477) PRACA (20) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 6oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
14 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:
jesteś tutaj: Strona głównaPracaKasjer/kasjerka

Firma DOMCAR - Autoryzowany Dealer Opel i Ford - salon w Koninie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kasjer/kasjerka
Miejsce pracy: Konin

Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie operacji gotówkowych (wpłat i wypłat)
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Bieżące sporządzanie dokumentów kasowych dotyczących operacji gotówkowych i bezgotówkowych
  • Rzetelne ewidencjonowanie zdarzeń w systemie kasowym
  • Codzienne (na koniec dnia) sporządzanie raportu obrotu

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Otwartość w stosunku do klientów
  • Predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej, mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: marketing@domcar.pl z dopiskiem „kasa”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: „Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Domcar Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Domcar Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poza. 1666) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.