Dzisiaj jest niedziela 11 kwietnia 2021, imieniny: Filipa, Leona, Jaromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17696) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 11oC
Jutropogoda
9 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Osadzie Janaszkowo pomieszczenia do rehabilitacj ... (0)Konin. Pamiętajcie o muzealnych ogrodach! Zagościł ... (2)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaPracownik sekretariatu

Tax Podatki, Finanse, Księgowość  Sp. z o.o. Sp. K. to biuro rachunkowe specjalizujące  się w obsłudze klientów w  zakresie kompleksowej obsługi księgowej oraz w doradztwie podatkowym. W chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik sekretariatu

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
  • opracowywanie pism
  • wystawianie faktur
  • zarządzanie obiegiem dokumentów
  • przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych
  • obsługa poczty kurierskiej oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Wymagania:

  • doskonała organizacja pracy
  • wykształcenie wyższe
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • profesjonalizm i wysoka kultura osobista
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • lojalność, dyskrecja

Oferujemy:

  • zakres zadań i obowiązków zapewniających rozwój zawodowy
  • pracę w przyjaznym otoczeniu i zespole.

Doceniamy ludzi samodzielnych, komunikatywnych, otwartych, chcących pogłębiać swoją wiedzę oraz  takich którzy chcą się rozwijać wraz ze wzrostem naszego biura.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do 15.04.2021 r. na adres: praca@tax-symotiuk.pl

W temacie proszę dopisać – pracownik sekretariatu

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.