Dzisiaj jest czwartek 15 kwietnia 2021, imieniny: Anastazji, Wacława, Leonida WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17316) SPORT FORUM FIRMY (5592) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 4oC
Jutropogoda
4 / 4oC
Pojutrzepogoda
7 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)Powiat awaryjnie uruchomi punkt szczepień w Kazimi ... (1)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaSpecjalista ds. Obsługi Klienta

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w dziedzinie dystrybucji klinkieru i kamienia naturalnego. Aktualnie poszukujemy zmotywowanego i zaangażowanego pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Konin

Zadania:

  •  obsługa klienta, aktywna sprzedaż stacjonarna i internetowa.
  •  obsługa administracyjna procesu sprzedaży (system Nexo),
  •  rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań klientów oraz przygotowywanie dopasowanych rozwiązań,
  •  proaktywne udzielanie informacji w zakresie zamówień oraz dostaw towarów do klientów,
  •  analiza zapasów magazynowych, należności oraz podejmowanie działań korekcyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • pozytywne nastawienie, motywacja oraz chęć zaangażowania się w pracy,
  • zdolność szybkiego wyciągania wniosków oraz rekomendowania rozwiązań,
  • zdolność tworzenia przewagi konkurencyjnej KMK-KLINKIER.PL Sp. z o.o. w czasie rozmów z klientami,
  • zdolność obsługi programu magazynowo–sprzedażowego oraz pakietu MS Office,
  • zdolność pracy samodzielnej jak i w grupie,
  • zdolność zarządzania lejkiem sprzedaży (do 40 otwartych szans sprzedaży w jednym momencie),
  • zdolność priorytetyzowania działań,
  • precyzja w działaniu,
  • wysoka kultura osobista.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego,
  • znajomość systemu sprzedażowego Subiekt GT/Nexo,
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne),
  • znajomość branży budowlanej, w szczególności materiałów dekoracyjnych.

Nasza oferta:

  • umowę o pracę, stałe godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (plus premia uznaniowa),
  • młody, zgrany zespół otwarty na współpracę,
  • możliwość pozyskania unikalnego doświadczenia w dziedzinie handlu,
  • wyzwania i realny wpływ, poprzez swoje działanie, na wysokość wynagrodzenia.

W tytule maila z aplikacją prosimy wpisać: „Specjalista ds. Obsługi Klienta”. Dodatkowo prosimy w treści maila napisać: „Dlaczego powinniśmy zaprosić na rozmowę właśnie Ciebie?” (10-15 zdań)

Jeśli nawet nie spełniasz wszystkich w/w kryteriów ale jesteś osobą o otwartym umyśle, z pasją i zaangażowaniem realizującą wytyczone zadania oraz nastawioną na ciągły rozwój to nie wahaj się ani chwili dłużej i aplikuj, z przyjemnością rozważymy również Twoją kandydaturę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV w formacie pdf na adres: sj@kmk-klinkier.pl
Odpowiemy tylko na wybrane ogłoszenia.

KMK-KLINKIER.PL Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS:  0000536241  NIP:  665-299-67-67  REGON:  360402580  Kapitał zakładowy:  1 200 000 PLN

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.