Dzisiaj jest niedziela 11 kwietnia 2021, imieniny: Filipa, Leona, Jaromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17698) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 11oC
Jutropogoda
9 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Osadzie Janaszkowo pomieszczenia do rehabilitacj ... (0)Konin. Pamiętajcie o muzealnych ogrodach! Zagościł ... (2)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaIT Analityk / Wdrożeniowiec

OFERTA PRACY

IT Analityk / Wdrożeniowiec

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie częścią zespołu IT, który odpowiada za całościowe wdrożenie systemu Dynamics 365 Finance & Operations w sieci sklepów franczyzowych GRENE na terenie całej Polski, utrzymanie i obsługę baz danych i zapewnienie wspacia funkcjonalnego.

Główne zadania:

  • Wdrożenie nowego systemu w sieci sklepów (szkolenia, parametryzacja oprogramowania, przenoszenie danych, wsparcie na sklepie, wsparcie po zakończeniu wdrożenia)
  • Planowanie i kierowanie wdrożeniem nowych funkcjonalności i oprogramowania Dynamics 365 Fianance & Operations (moduły Retail and Finanse)
  • Tworzenie skryptów testowych i testowanie nowych rozwiązań programowych
  • Dokumentowanie nowych rozwiązań programowych oraz tworzenie instrukcji obsługi dla użytkowników
  • Utrzymanie i obsługa aplikacji oraz baz danych
  • Zapewnie drugiej linii wsparcia funkcjonalnego oraz eskalowanie do trzeciej linii
  • Utrzymanie oraz rozwój integracji pomiędzy systemami firmy Kramp

Nasze oczekiwania:

  • Licencjat w dziedzinie IT lub administracji biznesu.
  • Znajomość języka SQL, tworzenia skryptów w PowerShell oraz raportów w Power BI,
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Wiedza funkcjonalna w dziedzinie systemów ERP oraz znajomość zagadnień z obszaru handlu detalicznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Mile widziana umiejętność programowania w językach .Net i X++
  • Dyspozycyjność – stanowisko wymaga częstych wyjazdów służbowych (również w weekendy)

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Atrkacyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Karty Multisport, fundusz socjalny)

Proces rekrutacyjny

Jeśli oferta brzmi interesująco, zachęcamy do przesłania cv za pomocą przycisku aplikuj.

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.
Ofert niewykorzystanych nie zwracamy

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kramp  Sp. z o.o.  oraz pozostałe spółki kapitałowe grupy Kramp  na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Kramp Sp. z o.o.  z siedzibą w Modle Królewskiej; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: IODkramp.pl@kramp.com - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych nie dłużej niż 12 miesięcy, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.