Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16986) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Show Kopińskiej w rezerwach. Medyk II zdeklasował ... (0)Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)
jesteś tutaj: Strona głównaPracaPomocnik do wytwarzania klatek mma, mat sportowych

MMA Klatki to Lider na rynku produkcji, wynajmu i serwisu klatek mma, ringów bokserskich oraz bram crossfitowych. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy

POMOCNIKA DO WYTWARZANIA KLATEK MMA, MAT SPORTOWYCH

Miejsce pracy: Konin, Krągola i Polska.

Opis stanowiska: osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc w wytwarzaniu i serwisie klatek MMA, maty podłogowych wykonanych z plandeki,  montaż naszych produktów w całej Polsce.

Wymagania:

  • Mile widziana umiejętność obróbki plandek i malowania na nich np. LOGA
  • Obsługa podstawowych narzędzi (wkrętarka, wiertarka, młotek, nożyce)
  • Wycinanie wykrojów krawieckich
  • Chęci do pracy w miłej atmosferze, w zespole
  • Gotowość do wyjazdów służbowych po Polsce
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv i listu motywacyjnego na e-mail: mmaklatki.rekrutacja@gmail.com

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.