Dzisiaj jest czwartek 6 sierpnia 2020, imieniny: Jakuba, Sławy, Sykstusa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16957) SPORT FORUM FIRMY (5513) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 17oC
Jutropogoda
26 / 20oC
Pojutrzepogoda
27 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jarmark św. Bartłomieja odbędzie się w Koninie po ... (0)Hit transferowy? Jamajka polskiego pochodzenia zak ... (3)

PROMOCJA OGŁOSZENIA


Zachęcamy do promocji ogłoszeń. Wpisy promowane wyswietlają się jako pierwsze na liście. Dodatkowo są wyróżnione, aby przykuć uwagę odbiorcy.

Dotyczy ogłoszenia:
Strop TERIVA pustaki belki stropowe szalunkowe prefabrykowan
Dodane: 01.07.2020, 08:26
STROPYCena dotyczy 1m2 stropu teriva żużlobetonowego dla belek o długości 220cm (belki i pustaki na 1m2)Posiadamy na placu w hurtowni Człopy 65 Uniejów 99-210 dostępne od ręki belki o długości od 220cm do 640cm, pustaki stropowe keramzytowe i żużlobetonowe, kształtki wieńcowe stropowe typu L i C.Dostawa możliwa jest z hurtowni lub przy większych stropach bezpośrednio od producenta, który jest wiodącym producentem stropów na polskim rynku. W przypadku zainteresowania ofertą stropu proszę o przesłanie wykazu belek i pustaków lub ew skanu rzutu parteru - wycenimy strop Teriva.Stropy TERIVA należą do grupy stropów gęstożebrowych, które są obecnie bardzo chętnie wybierane przez architektów oraz budowniczych. Ich produkcja odbywa się z wykorzystaniem następujących elementów: prefabrykowanych belek kratownicowych, pustaków (z betonu lub keramzytu, który posiada bardzo silne właściwości izolacyjne) oraz nadbetonu układanego (inaczej – wylewanego) na budowie. Jest to stosunkowo prosta konstrukcja, która zapewnia bardzo dogodne właściwości. Ze względu na elementy, które składają się na ten rodzaj stropów, często nazywa się je również stropami belkowopustakowymi.Dlaczego warto wykorzystywać stropy TERIVA?" Główną ich zaletą jest niezwykle łatwy montaż. Całość opiera się na umieszczeniu belek żelbetowych w niewielkich odległościach od siebie (z reguły jest to około 50 cm), na których kładzione są specjalnie dostosowane pustaki. Tak przygotowaną konstrukcję zalewa się warstwą nadbetonu, co wpływa na znaczną wytrzymałość i sztywność stropu. Zwiększa to również jego grubość. Wykorzystanie niewielkich, a przede wszystkim stosunkowo lekkich elementów wiąże się oczywiście z niezwykle dużą oszczędnością czasu i energii, dzięki czemu można w łatwy sposób połączyć najwyższą jakość oraz swoistą prostotę wykonania.Stropy TERIVA to doskonała propozycja zarówno do domów mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej.

To ogłoszenie jest już wypromowane.
Jego promocja trwa do: 12-08-2020 .
Korzystając z poniższego formularza możesz przedłużyć okres promocji.

Jak wypromować ogłoszenie.

1. Wyślij sms o treści LM.O (4 znaki, kropka jedynie po LM) na numer 79567 (Koszt: 11,07 zł z VAT. Uwaga! 12 grudnia 2018 operatorzy GSM wprowadzili limity kwot na usługi PREMIUM RATE. Jeśli nie możesz wysłać SMS PREMIUM, prosimy skontaktować się bezpośrednio ze swoim Operatorem GSM w celu odblokowania usługi PREMIUM lub podniesienia limitu. Więcej informacji na stronie http://www.limit.net.pl/pl).
2. Poczekaj na wiadomość zwrotną.
3. Wpisz otrzymany sms-em kod w pole znajdujące się poniżej i kliknij wypromuj.
4. Uwaga! Opłata za każdego wysłanego SMSa jest pobierana przez operatorów GSM w momencie jego wysłania, nawet jeśli jest to nieprawidłowy SMS. Serwis nie zwraca kosztów za błędnie wpisaną treść SMS lub nr telefonu oraz nie ma obowiązku zwrotu kosztów SMSa bądź przesłania ponownie kodu.

Nowość - pakiety kodów wyróżniających - oszczędność nawet 50%.
Zobacz szczegóły oferty lub skontaktuj się z Biurem Reklamy - tel. 63 218 00 00 (w. 10), 63 218 00 51 lub 63 218 00 52; email reklama@firma.lm.pl.

Tu wpisz kod sms   
Aby ułatwić wysłanie sms-a możesz zeskanować poniższy kod:

Uwagi
Promocja ogłoszenia trwa 7 dni.
Jeżeli termin wyświetlania ogłoszenia jest krótszy niż 7 dni to ogłoszenie jest automatycznie przedłużane.
Okresy promocyjne się sumują tak więc możesz od razu wysłać 3 smsy żeby wypromować ogłoszenie na 21 dni.
W uzasdnionych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do usuwania promowanych ogłoszeń. Nie zwracamy kosztów SMS.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.