Skocz do zawartości
LM.plSport2. Bundesliga. Marcin Kamiński bohaterem Schalke

2. Bundesliga. Marcin Kamiński bohaterem Schalke

Dodano:
2. Bundesliga. Marcin Kamiński bohaterem Schalke
Inne ligi

W meczu Hannower – Schalke, dwóch drużyn bardzo dobrze znanych z występów w najwyższej klasie rozgrywkowej u naszych zachodnich sąsiadów, wychowanek Aluminium (Górnika) Konin zachował się niczym wysokiej klasy napastnik i w ostatniej akcji doliczonego czasu gry zapewnił swoje drużynie zwycięstwo.

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka dotarła do obrońcy z Gelsenkirchen, Ten, niepilnowany przez nikogo, w polu karnym miał wystarczająco dużo miejsca i czasu, aby przyjąć futbolówkę i uderzyć z woleja. Rezerwowy bramkarz Hannoweru, Martin Hansen, nawet nie zareagował.

Po dziesięciu kolejkach Schalke w tabeli jest trzecie. Spotkanie z Hannowerem było ich trzecią kolejną wygraną.

Wychowanek Aluminium (Górnika) Konin piłkarzem Die Königsblauen jest od początku tego sezonu. Wcześniej występował w VfB Stuttgart, Fortunie Dusseldorf i Lechu Poznań. W bieżących rozgrywkach zagrał we wszystkich dziesięciu spotkaniach od pierwszej do ostatniej minuty na zapleczu Bundesligi. Uzbierał dwie żółte kartki. Wystąpił także w przegranym 1:4 spotkaniu w Pucharze Niemiec z FC 08 Villingen. Przez trasfermarkt.de wyceniany jest na milion euro. Z Konina do Poznania przeprowadził się w 2005 roku.

Foto Schalke04.de

https://www.youtube.com/channel/UCh3G9_OvjDTFE_ASrIjxWog/videos
2. Bundesliga. Marcin Kamiński bohaterem Schalke
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole