Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportBieg o Lamkę Górniczą. Ruszyły zapisy

Bieg o Lamkę Górniczą. Ruszyły zapisy

Dodano:
Bieg o Lamkę Górniczą. Ruszyły zapisy
Bieg o Lampkę Górniczą

Trzeciego grudnia po raz 32 w Koninie odbędzie się Uliczny Bieg o Lampkę Górniczą. To kawał pięknej historii konińskiego biegania, która konsekwentnie jest pielęgnowana.

Głównym organizatorem wydarzenia, tradycyjnie jak w latach ubiegłych, jest Klub Biegacza Aktywni Konin, natomiast rolę dyrektora biegu od tego roku wziął na siebie Tomasz Andrzejczak.

Trzeciego grudnia zawodnicy będą mieć do wyboru dwa dystanse: 10 km (posiada atest PZLA) oraz 5 km nordic walking. Przewidywana ilość wszystkich zawodników na starcie wynosi około 300 uczestników.

Wpisowe do piątego października wynosi tylko 40 zł bez względu na dystans. Warto więc zarejestrować się już dziś. Dodatkowo, chcąc zrobić ukłon dla młodzieży z Konina oraz nieco starszych biegaczy po 65 roku życia organizatorzy uznali, że dla nich wpisowe będzie wynosiło jedynie 20 zł. Trzeba zachęcać młodzież w dzisiejszych czasach do ruchu - to priorytet, tak samo ważny jak utrzymanie aktywności fizycznej po 65 roku życia.

Podczas Biegu o Lampkę Górniczą będą również prowadzone klasyfikacje wiekowe i na płeć. – Na pewno każdy będzie miał o co walczyć do ostatnich metrów – zapewnia Tomasz Andrzejczak.

Link do zapisów znajdziecie tutaj.

Info i grafika Klub Biegacza Aktywni Konin

Bieg o Lamkę Górniczą. Ruszyły zapisy
Czytaj więcej na temat:Bieg o Lampkę Górniczą, biegi
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole