Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plSportBłysk Iwana Briknera. Gol i asysta w meczu z Unią Swarzędz

Błysk Iwana Briknera. Gol i asysta w meczu z Unią Swarzędz

Dodano:
Błysk Iwana Briknera. Gol i asysta w meczu z Unią Swarzędz
III liga

Foto archiwum

Bohaterem meczu został Iwan Brikner. W pierwszej połowie strzelił gola i zanotował asystę. Dzięki temu zawodnicy Tomasza Pozorskiego obronili pozycję lidera.

Wynik już w piątej minucie otworzył obrońca kleczewian, który niedługo później z rzutu rożnego dośrodkował na głowę Filipa Laskowskiego. Na tym jakieś większe emocje w tym meczu się skończyły. Gościom taki wynik jak najbardziej odpowiadał, a Unia nie miała żadnego pomysłu jak poważnie przetestować Sebastiana Szabłowskiego. Wobec tego wynik 2:0 dla przyjezdnych utrzymał się do końca.

Unia Swarzędz – Sokół Kleczew 0:2 (5' Iwan Brikner, 23' Filip Laskowski)

Sokół (skład wyjściowy): Szabłowski – Zimmer, Kaptur, Bartosiak, Andrzejewski, Sopoćko, Iwiński, Laskowski, Kubacki, Brikner, Retlewski

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole