Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportByły trener Górnika Konin ma nową pracę. Poszedł do wyższej ligi

Były trener Górnika Konin ma nową pracę. Poszedł do wyższej ligi

Dodano: , Żródło: LM.pl
Były trener Górnika Konin ma nową pracę. Poszedł do wyższej ligi
V liga

Maciej Rozmarynowski, były trener Górnika Konin, został asystentem pierwszego szkoleniowca w III-ligowej Polonii Środa Wlkp. Z konińskim klubem trener rozstał się po zakończeniu minionego sezonu.

O rozstaniu z Maciejem Rozmarynowskim Górnik Konin poinformował na swoim profilu FB kilka dni temu. Dziś wiadomo już, że były szkoleniowiec koninian podjął nowe wyzwanie – został asystentem pierwszego trenera III-ligowej Polonii Środa Wlkp. Klub z Wielkopolski poinformował o tym w czwartek.

Rozmarynowski w Górniku pracował półtora roku.  Wcześniej był trenerem m.in. w SKP Słupca, Vitcovii Witkowo, Polaninie Strzałkowo, czy Hetmanie Orchowo.

Koniński klub jak na razie nie poinformował, kto poprowadzi pierwszy zespół w nowym sezonie. Wiadomo natomiast, z kim Górnik będzie mierzył się w rozgrywkach V ligi. W grupie II zagrają oprócz koninian: Lechia 1922 Kostrzyn, Avia Kamionki, GKS Dopiewo, Zjednoczeni Trzemeszno, LZS Cielcza, Meblorz Swarzędz, Olimpia Koło, Tarnovia Tarnowo Podgórne, Polanin Strzałkowo, Lider Swarzędz, Polonia II Środa Wielkopolska, Polonus Kazimierz Biskupi, UKS Śrem, Wełna Skoki i Kłos Zaniemyśl.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole