Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportCztery gole Damiana Woźniaka z GKS-u Rzgów. I efektowna wygrana 14:0!

Cztery gole Damiana Woźniaka z GKS-u Rzgów. I efektowna wygrana 14:0!

Dodano:
Cztery gole Damiana Woźniaka z GKS-u Rzgów. I efektowna wygrana 14:0!
Niższe ligi piłkarskie

Poszalał w ostatniej kolejce GKS Rzgów, oj poszalał. I bardzo dobrze! Zapraszamy na raport z niższych lig.

Klasa okręgowa

W klasie okręgowej nie zmieniło się zbyt wiele. Nadal na czele tabeli Orzeł Kawęczyn, który czuje oddech Wilków Wilczyn. Podopieczni Michała Grzywacza po golach Łukasza Kwaśniewskiego, Łukasza Przebieracza, Michała Brezyny, Kamila Jesiołowskiego i samobójczym Mateusza Mroczkowskiego wygrali szósty mecz z rzędu. Warta Eremita Dobrów odpowiedziała tylko golem honorowym autorstwa Dominika Kręca.

Na dnie tabeli nadal bez wygranej jest Sparta Barłogi. Drużyna z powiatu kolskiego tym razem uległa 1:4 Orłowi Grzegorzew.

Tabela

Klasa A grupa V

Na czele tabeli Baszta Przedecz i Czarni Brzeźno. Obie drużyny w miniony weekend zanotowały efektowne zwycięstwa, rozbijając swoich rywali odpowiednio 7:1 i 6:2.

Tabela

Klasa B grupa VI

Dzisiaj nie będzie kącika poświęconego WKS-owi Boguszczyki. A to dlatego, że bohaterami minionego weekendu są zawodnicy GKS-u Rzgów. LZS-owi Karszew w delegacji strzelili czternaście goli, nie tracąc przy tym żadnego. Cztery gole zdobył kapitan Damian Woźniak, po dwa Bartosz Jaszczak, Eryk Kopaczewski i grający trener rzgowian, Sylwin Donart. Po jednym trafieniu dołożyli zaś Mariusz Nowak, Piotr Kałużny, Michał Woś i Mateusz Szambelan.

Na czele tabeli Warta Rumin, która rozbiła GKS Olszówka 11:2. Drugie w tabeli są rezerwy Górnika Konin. Wciąż nie ma decyzji co do wyniku poprzedniej kolejki, gdy na mecz nie dotarł LZS Karszew.

Tabela

Klasa B grupa X

Na pierwsze miejsce w tabeli awansowały rezerwy Orła Kawęczyn. Jedyny bezbramkowy remis padł w spotkaniu Orzeł Wysocko Wielkie – Dragon Dzieźbin.W najbliższą sobotę o godz. 16.00 odbędzie się mecz na szczycie grupy X. Lider podejmie drugą drużynę w tabeli, czyli Wicher Mycielin.

Tabela

Foto Tur Turek

Czytaj więcej na temat:Niższe ligi piłkarskie, GKS Rzgów
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole