LM.plSportDrugi mecz u siebie i druga wygrana. SKP lepszy od Polonii

Drugi mecz u siebie i druga wygrana. SKP lepszy od Polonii

IV liga

Świetny start w meczach u siebie notuje SKP Słupca. Po wygranej z Wartą Międzychód przyszedł czas na kolejną wygraną przy Gajowej z innym konkurentem do utrzymania.

Wszystko, co najlepsze wydarzyło się w końcówce. W 30. minucie Bernard Fai Ndukong został ukarany bezpośrednią czerwoną kartką i gości musieli grać o jednego mniej. Na początku drugiej połowy słupczanie otrzymali trzy żółte kartki, ale to nie przeszkodziło im w zdobyciu prowadzenia. Autorem gola okazał się Łukasz Michalak po asyście Macieja Adamczewskiego.

Pomimo gry w przewadze jakoś niespecjalnie to było widać na boisku. Aż do 90. minuty, gdy trafił Szymon Meller. Wynik spotkania w trzeciej minucie doliczonego czasu ustalił Michał Lorencki. Arbiter podyktował rzut karny, Michał Kosut pierwszy strzał obronił, ale wobec dobitki był już bezradny.

SKP Słupca – Polonia 1908 Marcinki Kępno 3:0 (59' Łukasz Michalak, 90' Szymon Meller, 90' + Michał Lorencki)

SKP: Maciej Przygoda – Michał Lorencki, Paweł Kryszak, Jakub Ciesielski (55' Tomasz Koziorowski), Wojciech Durski, Maciej Adamczewski, Igor Kuźniewski (55' Łukasz Michalak), Piotr Witowski (72' Jakub Burda), Kacper Zaparty, Robert Zdunek (81' Mateusz Sobczak), Szymon Meller