Gęsia Dycha w Ślesinie. Biegi, Nordic Walking i atrakcje dla dzieci

fot. gesiadycha.pl
Ślesin ponownie stanie się sportowym sercem regionu. W najbliższą niedzielę na starcie „Gęsiej Dychy” zamelduje się ponad 700 biegaczy.
To nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim wspólne doświadczenie, energia i czas spędzony na świeżym powietrzu. Program wydarzenia został przygotowany tak, aby każdy – bez względu na wiek i kondycję – znalazł coś dla siebie. Na uczestników czekają:
- bieg główny na dystansie 10 km,
- bieg towarzyszący na 5 km,
- marsz Nordic Walking na 5 km,
- biegi dziecięce: 100 metrów (3–6 lat), 250 metrów (7–9 lat).
Na starcie w ślesińskim parku spotkają się rodzice i dzieci, kobiety i mężczyźni, amatorzy oraz bardziej doświadczeni zawodnicy. To propozycja zarówno dla ambitnych biegaczy, jak i dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas.
Każda edycja „Gęsiej Dychy” ma też wymiar charytatywny. Podczas biegu prowadzona jest zbiórka środków dla jednej, konkretnej osoby potrzebującej.
Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!








