LM.plSportGonili, ale nie dogonili. Olimpia Koło przegrała w Kórniku

Gonili, ale nie dogonili. Olimpia Koło przegrała w Kórniku

IV liga

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie Olimpii Koło. Podopieczni Łukasza Kujawy robili co mogli, ale punktów z Kórnika nie przywieźli.

Mecz lepiej zaczął się dla gospodarzy, którzy już w 10. minucie wyszli na prowadzenie. Taki wynik utrzymał się do przerwy, a po niej, w 60. minucie, na 2:0 podwyższył Bartosz Zgarda. To jednak nie było wszystko, na co stać miejscowych. Jedenaście minut później kolejną bramkę dorzucił Miłosz Wódecki i wydawało się, że jest już po meczu.

Ale kolanie nie zamierzali wracać do domu z niczym i w końcówce wzięli się do odrabiania strat. Pierwszy wyraźny sygnał dał Damian Siek, a Dawid Śnieg trafił na 2:3. Jak się chwilę później okazało, było to ostatnie trafienie w meczu i Olimpia nie zdobyła choćby punktu.

W następnej kolejce piłkarzy trenera Kujawy zmierzą się u siebie z Wartą Międzychód.

Kotwica Kórnik – Olimpia Koło 3:2 (10' Patryk Bordych, 60' Bartosz Zgarda, 71' Miłosz Wódecki – 81' Damian Siek, 90' Dawid Śnieg)

Olimpia: Bartosz Kordylewski – Patryk Olczyk, Dawid Śnieg, Maksymilian Szymczak (65' Mateusz Czajka), Krystian Sobieraj (74' Adam Kozajda), Aleks Sieradzki (74' Olaf Ossowski), Damian Siek, Michał Rutkowski, Mikołaj Czajka, Bartosz Andrzejewski (60' Dawid Zawadzki), Jan Iwulski (60' Konrad Mechowski)