Skocz do zawartości
LM.plSportGórnik Konin z kolejną porażką. Tym razem lepsi rywale z Kępna

Górnik Konin z kolejną porażką. Tym razem lepsi rywale z Kępna

Dodano:
Górnik Konin z kolejną porażką. Tym razem lepsi rywale z Kępna
IV liga

Nie udał się Górnikowi Konin kolejny wyjazd. W meczu, który przez niektórych określany był jako spotkanie „o sześć punktów”, lepsi okazali się gospodarze.

Rywalizacja rozpoczęła się z kilkunastominutowym opóźnieniem, spowodowanym przez protest piłkarzy Górnika. O co dokładnie chodziło, nie wiadomo, ale fakt jest taki, iż nie przełożyło się to na korzystny wynik. Do przerwy jeszcze można było mieć nadzieję na trzy punkty, ale w 52. minucie Filip Latusek zadał pierwszy cios, a 21 minut później kolejny. Chwilę przed utratą drugiej bramki po otrzymaniu drugiej żółtej kartki z boiska wyleciał Tomasz Słowiński.

Losów meczu nie udało się już odwrócić, a szczęścia trzeba będzie poszukać za tydzień u siebie z Wilkami Wilczyn. Będzie to kolejne spotkanie „o wszystko”, jak już zapewne każde kolejne do końca sezonu.

Polonia 1908 Marcinki Kepno – Górnik Konin 2:0 (52',73' Filip Latusek)

Górnik (skład wyjściowy): Jakub Kłys – Igor Wałęsa, Tomasz Słowiński, Przemysław Jurków, Adrian Pytlik, Igor Ludwiczak, Marcel Woszczyński, Marcel Bilski, Mateusz Jurków, Jakub Pluciński, Orlande Kpassa

Foto archiwum

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole