Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportGórnik Konin zaprasza na spotkanie z Krystianem Bielikiem

Górnik Konin zaprasza na spotkanie z Krystianem Bielikiem

Dodano:
Górnik Konin zaprasza na spotkanie z Krystianem Bielikiem
Górnik Konin

Chcesz spotkać Krystiana Bielika? Wychowanka Górnika Konin i reprezentanta Polski? To musisz jutro pojawić się na stadionie przy ul. Podwale.

We wtorkowe popołudnie na obiekcie miejskim Górnik Konin zaplanował otwarty trening ze swoim wychowankiem, który od kilku dni trenuje z Biało-niebieskimi. Początek spotkania zaplanowano na godz. 18.30. Każdy fan piłki nożnej, każdy dzieciak, który marzy o karierze piłkarza musi tam być!

Krystian Bielik na „starych śmieciach” przygotowuje się do najbliższego zgrupowania reprezentacji Polski. To czy otrzyma powołanie na mecze z Niemcami i Mołdawią okaże się już jutro o godz. 13.00. Wtedy rozpocznie się konferencja prasowa na której Fernando Santos, selekcjoner kadry narodowej, ogłosi powołania na czerwcowe mecze.

Defensywny pomocnik właśnie w Koninie rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną. Potem występował w młodzieżowych drużynach Lecha Poznań, skąd przeniósł się do Legii Warszawa, a następnymi jego klubami były Arsenal, Birmingham City, Walsall, Charlton Athletic (wywalczył z nim awans do Championship), Derby County i ponownie klub z hrabstwa West Midlands. Jeżeli tylko jest zdrowy otrzymuje także powołania do kadry narodowej. Występował z nią na ostatnim mundialu. Zimą bieżącego roku został akcjonariuszem Biało-niebieskich.

Grafika Górnik Konin

Górnik Konin zaprasza na spotkanie z Krystianem Bielikiem
Czytaj więcej na temat:Krystian Bielik, Górnik Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole